Arama:

Doğru Mülkü, Doğru Fiyata Almak !

Kuzey Kıbrıs’ı iyi bilen bir emlakçı, siz yaşamak isteyeceğiniz böleden, doğru fiyata, doğru mülkü almanıza aracı olacaktır. Genelde yabancı bir ülkeye yerleşmek istediğinizde ilk tanışacağınız insanlar emlakçılar olacaktır, İyi bir emlakçı sadece alım süresinde dğil, satış sonrasında da ynınızda olması gerekir. Ayrıca, KKTC emlakçılar birliği üyesi şirketlerin müşterileri 100.000 Euro’ya kadar alım sürecindeki büyük kayıplara karşı sigortalıdırlar.

Kuzey Kıbrıs’ta Yabancılar 1 ev, 1 dönüme Kadar Arsa veya 5 dönüme kadar tarla nitelikli arazi (Sadece ekim yapabilirsiniz) alımı yapabilirler. KKTC’de ev satın alan yabancı uyruklu vatandaşlara daimi oturum izni alınabilmektedir. Her yıl yenilenen oturum izinleri ile KKTC de sürekli kalınabilir, hastane, poliklinik, ambulans hizmetlerinden yararlanabilir, araba, ehliyet alabilir, yerel bankalarda hesap açabilrsiniz.

Büyük Yatırımcılarımız İçin :

Kıbrıs’tabirden fazla mülk sahibi olmak isteyen şahıs veya şirketler ise tecrübeli emlak avukatlarımıza danışarak yatırım yapabilirler. Mesela KKTC’de otel veya benzeri büyük yatırımlar yapmak isteyen var olan bir oteli satın almak isteyen yatırımcılarımız için şirket kurulması gerekmektedr.. Kıbrıs’ta şirket kurmak isteyen KKTC vatandaşı olmayan alıcılar, KKTC yasaları gereği % 49’dan fazla hisseye sahip olamazlar. Bu işlemler için Kıbrıs’ta seçecekleri bir kişi veya Avukatları, şirketin %51 hissesine ismini koymalıdırlar. Yasaya göre yabancıların şirket kurması halinde hisse oranı bu şekilde olmalıdır. KKTC vatandaşına verilen hissedarlık bir görev şeklinde tutularak, yedi emin sözleşmeleri ile, yabancı hissedarın hakları özel anlaşmalar ve vekâletlerle korunur. Bu arada KKTC vatandaşı hissedara bir maaş bağlanması da gelenektir. Şirket kurduktan sonra, yatırımcımız dilediği kadar arazi alabilir turizm ve inşaat yatırımı veya benzeri yatırımlar yapabilirler.

Daha fazla bilgi için : 0542 873 65 26

Satılık evlerimizi görmek için tıklayınız www.kibrisevlerim.com

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba ...
Size nasıl yardımcı olabilirim ?